Nasz zespół

To pasjonaci zdobienia ciała. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Jak to się zaczęło?

Studio Panteon Tattoo założył w 1996 roku mój ojciec. Uznawany był za najlepszego tatuażystę w mieście.

To on rozbudził we mnie pasję do tworzenia projektów i przenoszenia ich na ciało. Od tamtego czasu zgłębiałem umiejętność wykonywania tego rzemiosła. Praca przynosiła mi ogromną satysfakcję, dlatego w 2015 roku z ogromną satysfakcją przejąłem od ojca studio, gdy przechodził na emeryturę.

Niebawem do studia dołączyła zdolna Eleonora i marzycielka Matylda.

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę.

Projekt konsultujemy wielokrotnie i nanosimy zmiany tak długo, aż klient będzie zadowolony. Podczas wykonywania tatuażu pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy, przy użyciu komponentów renomowanych marek. Wszystkie używane przez nas tusze posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Nasi klienci bywają uczuleniowcami – specjalnie dla nich przeprowadzamy testy na odczyn alergiczny. Stosujemy innowacyjne rozwiązanie w zakresie dbania o tatuaż, dzięki czemu czas gojenia skraca się o połowę. Istnieje możliwość zastosowania znieczulenia miejscowego podczas zabiegu.


Matylda Tkaczyk

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Prawdziwa fanka science fiction i fantasy. Potwierdzają to jej prace, które tworzy. Uwielbia wykonywać projekty dotyczące światów nierealnych, wyimaginowanych. Jeśli lubisz takie klimaty koniecznie skontaktuj się z Matyldą i stań się posiadaczem nieziemskiego tatuażu!

Eleonora Tokarz

Uwielbia mrok, gotyk i wszystko, co z nim związane...

Tatuażem i piercingiem interesuję się od czasów liceum. Wtedy powstał jej pierwszy tatuaż. Motywem przewodnim jej twórczości są czaszki, róże i sztylety. Współpracę z Eleonorą polecamy wszystkim tym, którzy lubią mroczne klimaty połączone z naturą.