O nas

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do  studia tatuażu! gdzie męski /damski tatuaż i piercing tylko dziewczyny przygotowują się do ciebie. Pracy naszej wiedzy, wieloletnie doświadczenie zawodowe, robimy! Czekamy z miłością!

W naszej pracowni pracują oba artysty tatuażu, nauki i sztuki – absolwenci rysowania! – Dla nas ważne jest to, że nasi goście pojęcia o artystyczną jakość produktów, tatuaż naszej unikalnej, opracowane wspólnie
Główny profil naszej pracowni-to wyjątkowe, artystyczne tatuaże w procesie!
Dlatego zapraszamy tych tatuaży dla każdego, kto chce, kto chce na pracę założysz, że „nie spotkać się twarzą w twarz na ulicy”, a nie szukaj w internecie obfite Odsłon można rzucić na niego. To pomysł chcieliby zrealizować unikalny sposób. Chętnie angażujemy się w tę pracę, aby być realizowane!

Głównie realistyczne , ciemno-realistyczny i prawdziwy style, użyć, dotwork i inne rozwiązania graficzne. Obaj mają swoje własne plany w oparciu o ich miłości do pracy. (Oczywiście, Goście, konkretnych zapytań będzie kompletna, jeśli trzymać się tego.) Nasze studio piercing i tatuaże robią usuwania tatuażu, decydują się jednoznacznie w studio.

W segedynie okazyjnej cenie pracujemy z i opcja rozłożenia na raty płatności również dodawane do innych zniżek utożsamialiśmy. Pracy i data i czas mogą być wykonane, dla których warto godzina zameldowania! Więcej pokrowiec tatuaż tatuaż planowanego czasu (np. wakacje lub podróże zagraniczne do domu ) min. 3 miesiące kosztuje.

Piercing gości zalogować się w systemie bez oczekiwania, kochamy poniedziałek-piątek 13-19h-przed i w sobotę, 12-15h-IG. Piercing pracę w bardzo krótkim czasie, przez 1-2 minuty, przyjazd gości, możemy przyjąć!

I co tydzień piercing działań z oczekiwaniem, piercing biżuteria ceny też są!
Nie zapomnij, długa lista oczekujących chodzi o pewności siebie. Ale kto nie chce czekać, dla tych, którzy do nas! Okresowo umieszczać na stronie facebook dla tatuaż teraz wydarzenie! Co w kontekście ogłoszonego chcesz bez rejestracji w oczekiwaniu na miłości dla tych, którzy chcą go.

Praca sterylne, tylko jednorazowego użycia narzędzi. W naszym sklepie NIE ma „produkcji na linii”. Ostrożnie, w poczekalni, na białym tle, i piercing i tatuaż w oddzielnej komorze powstaje, i w tym samym czasie oceny pracy! 🙂

Jeśli masz jakieś pytania byłej tatuaże/piercing, kochamy, i gotowi szybko reagować na wiadomości urodziłeś się z facebook. Zainteresowany w całości w godzinach pracy osobiście można w recepcji i wiadomości prawie natychmiastowe odpowiedzi można uzyskać na wszystkie Twoje pytania! Nasza strona internetowa zawiera szczegółowe informacje na temat naszej pracowni nasze działania i pracy! Aktualne zbyt główna wyszukiwanie informacji w facebook! Z nami, To ważne!