Porady na temat tatuażu i piercingu

Tatuaż-zastanów się dobrze, zanim to zrobisz
Listopad 9, 2017

Porady na temat tatuażu i piercingu

Porady na temat tatuażu i piercingu

Tatuaż w dzisiejszych czasach, są one częścią codziennego ulicznej sceny, w MEDIACH ciągle pojawia się na temat, tak płynnie, możemy myśleć, musimy mieć taką piękną grafikę, z której nasze ozdoby skóry. Studio tatuażu, jestem pewien, że znajdziemy, jak prawie ich nadmiaru. Tym nie mniej, co, gdzie i kto tatuaż, możemy lepiej nadaje się do refleksji. Tatuaż-to wieczny i poważne błędy później, nie na wszystkich, lub tylko z poważnymi trudnościami i finansowe ofiary może zniknąć! Dlatego, w pierwszej kolejności początkujący powinni-proszę, oto podstawowe pytania, które należy przemyśleć, tak dalej. informacji, szczególnie polecam.

DLACZEGO CHCĘ ZROBIĆ SOBIE TATUAŻ?

Grając z pomysłem tatuaż sami? Pierwszą rzeczą, że należy zadać sobie pytanie, dlaczego chcesz tatuaż, a jak o tym myślę. Spontanicznie, jak w filmie, zauważyłem tatuaż na siłę wybrać, czy lata minęły od czasu  tatuaż i różne próbki?

Im dłużej robisz w tej sprawie, tym mniej prawdopodobne, że będziesz żałował wyboru. Jednak, jeśli pop lub gwiazdy, które widzisz na tatuaż efekt wyboru, albo dlatego, że twoi znajomi mówią o niej, czekać kilka miesięcy, aby zobaczyć go, będziesz myśleć tak jak do tej pory. Bo chyba nie potrzebujesz tatuaż, tylko dlatego, że jest moda.

NIE ZDZIW SIĘ!

Następną rzeczą, należy zadać sobie pytanie, czy jesteś gotowy do jazdy i długo czekać trzeba się liczyć? Mimo, że w każdym mieście ponad studio również działają elegancko,

oczywiście, że nie będzie się na każdym rogu, i to mistrz tatuażu w maju i będzie musiał czekać, aż moja kolej. Ale jeśli twój umysł jest poważny, to nie jest czynnikiem ograniczającym, mogli. Oczywiście, można w ten sposób studia, aby dowiedzieć się, gdzie teraz je wziąć, ale niecierpliwość-to bardzo zły doradca w tej sprawie, ponieważ błędy można całe życie nosić.

JAKIE MIEJSCE WYBRAĆ DLA SWOJEGO TATUAŻU ?

Części ciała tatuaż z przodu też ważne pytanie. W ostatnim czasie często robią tatuaż młodzi ludzie w takich miejscach, jak szyja, przedramienia lub ręki.

Ponieważ motyw tatuażu niemal stale obecny w MEDIACH, to łatwo poczuć, jak możemy atakować, że jest to absolutnie normalne. Jednak, miejsce pracy, lub pracy przy poszukiwaniu tych stale widoczne tatuaże negatywnie.

Na podstawie części ciała, aby wybrać, gdzie boli, a także zupełnie niepotrzebne. Ból-to jest subiektywna sprawa. Do przodu prawie pewny, że to zaszkodziłoby ci, czy to jest zupełnie normalne, że czujesz. Lat, i nie ma znaczenia, że w (stosunkowo) krótki okres, dopóki tatuaż została zakończona, miałem kilka dotkliwie odczuwalne w tym momencie.

JAK BĘDZIESZ REAGOWAĆ NA MOJE OTOCZENIE?

Myślę, że obecnie, jak istnieją praca, rodzina i środowisko społeczne, i jak można rozwijać go w przyszłości. Całkiem prawdopodobne, że jakieś miejsca pracy będziesz pracować, gdzie tatuaże są problemem?

Jak tatuaż twój stosunek do swojej rodziny, swojej drugiej połówki i twoich znajomych? Przygotuj się, że może nie wszystkim spodoba się twój umysł i myślę, że jeśli można poradzić sobie z ewentualnymi negatywnymi opiniami. Mniej ludzi tak ma szczęście, że ich rodzice również noszą tatuaże, które są tak tolerancyjni, więcej na ten temat. Ale należy również pamiętać, że jest to przede wszystkim zachowanie jakości w człowieku, a nie tatuaż.

JAKIE OBRAZY, JAKI STYL?

Jaki chcesz? Zostaw sobie czas o tym pomyśleć! Tatuaż czasopisma, nie tylko motywy trudności, ale w różnych stylach można się dowiedzieć. Na przykład, wąż może być albo fotorealistycznych lub klasycznym stylu, lub tradycyjny japoński hotel, w, celtyckie węzły lub, jak czarny, wzór, jak pokazano.

JAKIE STUDIO TATUAŻU WYBRAĆ DLA SIEBIE?

JAKIE STUDIO TATUAŻU WYBRAĆ DLA SIEBIE?Najważniejsze dla tattoo-studio, czystość i higienę. Jednak, kiedy studio zaniedbane, aby, nie daj Boże, nieprzychylne spojrzenia, to trzeba porozmawiać z tobą na alarm. Im czystsze miejsce, tym lepiej. Skontaktuj się z nim i wyjaśnij mu tatuaż krok po kroku, jak przygotować tatuaż i podczas higieny, zdrowia środki. Nie wahaj się pytać, jeśli czegoś nie rozumiem.

Oczywiście, tatuaż, praca, jednorazowe rękawice lateksowe, aby nosić, że mur trzeba zdjąć, a potem jeszcze ciągnąć. Jakie działania ręce w rękawiczkach (na przykład. światła, омывателями, zasilacz, uchwyt, przewód zasilania, maszyny), które muszą być . Maski usta nie regulacji FDA, ale zaproponował tatuaż.

Mrowienie, i klamki w sterylne pakiety trzeba będzie, że tatuaż po prostu tatuaż, zanim zaczniesz rozszerzać. Jeśli pytasz, trzeba pokazać sterylizacji, z którym pracujesz. Maszyny te co sześć miesięcy, zarejestrowany w FDA, udany test tatuaż, certyfikowane certyfikat, trzeba mieć.

Bardziej zrozumiała sytuacja, gdy tatuaż masz jeden-stosować sprzęt działa. Producent farby lepiej sterylizować, zamknięte, termin wykonania, i farba elementy łożyska farby sprzedawane. Nie wahaj się poprosić o jego tatuaż taki farby używasz-e, bo to część bezpiecznie przygotować tatuaż.

JAK DOBRY JEST TWÓJ TATUAŻ?

W następnym, należy upewnić się, że jakość tatuaż można zrobić tatuaż. Ten tatuaż artysty portfolio można zobaczyć po tym, ale tego samego pierwszego rzędu atrakcje, na przykład, tatuaż magazyn, gdzie z miesiąca na miesiąc pojawiają się na węgierskim tatuaż profesjonalny kolorowy jawa pracy.

Uwaga! Niektóre z mniej utalentowanych tatuaż-dziennika od kradzieży te zdjęcia, które potem, jak swoje własne prace, ci daje. Niestety, są przykłady, które zostaną wykonane przez inne z tatuażami, które reklamują. Dlatego bezpieczniej HNFA studio tatuażu z magazynu i serwisu za pośrednictwem oficjalnej informacji o tych przedsiębiorstwach.

TATUAŻ JEST EKSPERTEM W DOWOLNYM STYLU?

Ustawić tatuaż, który może specjalizuje się w tym, lub bardzo wiem, czy są jakieś trendy stylu. Musisz wiedzieć, że jesteś w dobrych rękach, jeśli próbka, w przeciwnym razie będziesz musiał mu zaufać. Profesjonalny artysta tatuażu, który PLIS tradycyjnego japońskiego tatuażu, że ekspert nie będzie problemu,

aby kolega poleca, kto jest realistyczny portret specjalisty, jeśli nie po prostu realistyczny portret psa, który chcesz. Nasze studio personel, doskonałe umiejętności rysowania, tak, że w ogóle żadnych problemów, różnych stylów i modeli poruszania się między nimi, i nawet te różne trendy, tylko unikalny, niepowtarzalny styl bilety lotnicze mogą przedłużyć.

DOSTAJE TATUAŻ?

Czujesz, że tatuażysta rozumie, czego chcesz? Długości fali? Lub wolisz odnieść wrażenie, że opowieści znajdują się obok siebie? Z jednej strony, warto słuchać rad, pomysłów, bo to specjalista. Przygotowanie do profesjonalnego pytaniach nie pozwolę laikiem na wniosek. Z drugiej strony, nie powinien sobie pozwolić, aby mówili w to, co początkowo nie chcesz. Nigdy nie pozwól, aby się spieszyć. Jeśli po spotkaniu nie wiesz, wolałbym poczekać kilka dni, aby pomyśleć o tym, co chcesz i co ci się nie. Ale na pewno, jeśli no wiecie, więcej osobistej tatuaż można zrobić.

UFAM TWOJEJ OPINII!

Pozostać krytycznym i wykorzystać swój umysł! Niestety, tatuaż-to wielki gawędziarz, też, kto najbardziej absurdalne historie, aby dowiedzieć się, aby wykazać, dlaczego to wygląda tak beznadziejnie tatuaż, to, co przygotowaliśmy. E. r. kolory i kontrasty później, bo skóra do tej pory działa. Jednak rzecz w tym, że tatuaż to świeżość,

nie jest to duży wpływ na późniejszych zobacz, tatuaż, który jest odpadem wygląda, niestety. To na razie najlepsze opowiadanie nie pomoże. Zasady logiki świata tatuażu działa, jeśli używasz mózgu, Można szybko dowiedzieć się, kto próbuje mnie oszukać, i kto może dać ci medycznie uzasadnionej informacji. Im więcej wiedzy można dostać się na ten temat, tym lepiej chronione od tych frajerów, którzy swoich gości poprzez zwiększenie swoich dochodów.

Trzymaj tatuaże, oferowanego przez radę sterowania.

Oczywiście, studia i wyborze tatuaż jest jednym z najważniejszych rzeczy, ale nawet najlepsze tatuaże bezsilna, jeśli goście, świeże tatuaże, aby lenistwo lub po prostu zastanawiasz się, przypadkiem nie przetwarzane zgodnie z czas gojenia.

Duża część studia nie tylko w pytanie będzie dostarczyć ci informacje na temat fazie gojenia i leczenia dobrych rad, ale instrukcja drukowana jest dołączony do skutku tatuaż. Jest oczywiste, że każdy tatuaż ma swoje sprawdzone metody, i jako bardziej drogi prowadzą do Rzymu, to jest całkiem możliwe, że instrukcje te nieco różnią się od siebie. Ale jeśli kilka jasno określonych zasad, aby pójść za tobą, nie powinno być problemem w fazie gojenia, aby bezpiecznie zrobić to przez. Tak więc, to jest część twojej firmy, należy zwrócić uwagę na tatuaż Ci następujące oferty od czasu gojenia po tatuażu, szczęśliwym posiadaczem.

 

Komentarze są wyłączone.