Laserowe usuwanie tatuażu

Informacje ogólne na temat tatuażu
Informacje ogólne na temat tatuażu
Październik 2, 2017
Tatuaż-zastanów się dobrze, zanim to zrobisz
Listopad 9, 2017

Laserowe usuwanie tatuażu

Teraz nie muszę całe życie nosić starych lub nieudanych tatuaży. Tatuaż może być pokryty nowym, bardziej pięknym wzorem, który był wielką pomocą i światła lub usuwanie laserem. Obecnie laserowa metoda leczenia nie jest w stanie tatuaż 100% usunąć.

Leczenie laserem daje możliwość

Leczenie laserem daje możliwośćPowtórne leczenie stopniowo niechciane tatuaże, z tym prawie całkowicie usunięte. Ledwo zauważalne stan można usunąć tatuaż!Lub światło, aby przygotować powierzchnię nowego tatuażu, który może ukrywać stary. Jest to przydatne, ponieważ stary tatuaż może znacznie ograniczyć nowych opcji tatuaż na pokrycie w przypadku. Na pewno o wiele bardziej ciemne kolory, które będą stosowane, większą powierzchnię, niż wcześniej. I to nie jest możliwe, aby jakiś wzór, aby pokryć stare za nie . Zapewnia to większą pomocy lasera od poprzedniego próbki i światła.

Ból? Blizny? Operacje: Nowoczesne nowe technologie laserowe usuwanie tatuażu, a także korzystać z maszyna starego typu Z, W przeciwieństwie do nie powoduje poważny ból i blizny spowodowane przez jego.

To całkowicie bezpieczny! Wiązka laserowa jest tylko na tusz do tatuażu reagują na te molekuły „pęknie”, więc mogą by  wchłaniane przez organizm i usunąć go. Gładka skóra, żadnej reakcji.  Tatuaż dysponowania najbardziej odpowiedniego sprzętu Q-переключенный ND:urządzenie lasera yag. Urządzenie bardzo krótkich impulsów światła, emituje tę energię, więc szybko się nagrzewa cząsteczki tonera, że są one prawie nie eksploduje, otaczającą skórę zbyt gorąco – więc uniknąć trendy.

Ile razy można oraz skuteczność laserowego usuwania tatuażu

Ile razy można oraz skuteczność laserowego usuwania tatuażuPokrywa tatuaż trzeba, aby umrzeć w optymalnym przypadku . Poniżej szkodliwe czynniki) może być wystarczające. Tatuaż jest usuwany w kilku etapach, więcej czasu na leczenie.

Promień lasera po pierwsze, to powierzchnia warstwy toner może mieć wpływ, i około 3 tygodni oczekiwania. Po tym może być podjęta nowe leczenie, kiedy kopać głębiej z pomocą lasera, a potem raz na kilka tygodni wchłania się w zarządzaniu czasem ilość atramentu.

Interwencji i do tego czasu należy powtórzyć, aż farba całkowicie zniknęły z powierzchni skóry. Serii leczenia pod tatuaż staje się coraz bardziej oczywiste, i stopniowo zanika (jest to w zasadzie czarny tatuaż prawda).

Następnie laserowe leczenie może być kontynuowane, kiedy ostatni raz z powodu pojawienia się reakcji skóry, skończyłem. Tatuaż jest na zawsze trwało średnio 4-8 zabiegów uzasadnione, kolorowe tatuaże, mieszkań może być więcej. Liczba zabiegów zależy od jakości farby skóry pod przeznaczono ilość i głębokość ogrodzenia.

Częstotliwość zabiegów zależy od wielu czynników, nie można dokładnie określić, ile leczenie jest konieczne dla oczekiwanego poziomu oświetlenia. Skuteczność leczenia-częstotliwość konieczności wpływających czynników:

Jaki głębi kolorowej warstwy skóry
Ile warstw farby życzymy
Ile lat, jaki rodzaj farby życzymy
Kolor czarny, lub biały tatuaż życzymy
Rodzajów skóry
Kolor tatuaż po białe tatuaże mogą być usunięte, to jest najtrudniejsze. UV atrament tatuaż i nie usuwane.

Czas trwania leczenia, Rozmiar: Leczenie związane interfejsu 15percet zajmuje więcej niż dłoni powierzchni ręce, Leczenie nie jest zalecane. W zapalenie skóry może spowodować.  Poszczególnych powierzchni z przerwami można w trakcie leczenia.

Do leczenia: Przed rozpoczęciem leczenia, dostępnych w poprzednich dniach balsam na powierzchni leczenie . Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy używać kosmetyków!
Przed rozpoczęciem leczenia, nie spożywać alkoholu.
Używać tylko leczenie, jeśli zaraz po tym, jak już godziny zimny kompres i spokój.

Kupony upominkowe: Nasz biznes  bony także przygotowaliśmy dla naszych gości i krewnych. To nie jest tylko, jak boże Narodzenie to czas Świąt, ale i przez cały rok prezent, jestem zaskoczony, że kochałeś, urodziny, imieniny, rocznicę lub dowolne wydarzenie z okazji różnych kuponów od naszego wyboru małego uwagi z wielką wartość dla ciebie.

Kupony upominkowe dokładną cenę w naszym sklepie, lub z naszego formularza kontaktowego, możesz się dowiedzieć o!Voucher do naszego centrum przeznaczenia działa! Najwyższą wartość praca może być używane, cena zostanie przeniesiona na koszt operacji.  Voucher nie sumuje się z innymi rabatami, działania nasze!
Bon upominkowy wymienić daty rezerwacji jest wymagane!

 

 

Komentarze są wyłączone.